Telefon:

+36 1 696 0721

Cím:

1074 Budapest, Dohány u. 67.

Légy mindíg frissen értesült legújabb termékeinkről, akcióinkról!
Kövess minket a Facebook oldalunkon!

Megnézem

Linkek, letöltések

Az alábbi oldalakon hasznos linkeket talász tesztekről, termékleírásokról.
Valamint megtalálhatók az oldalon az Olympus vázainak és objektíveinek adatlapját.

Linkek



Legfrissebb Firmwarek:

Utolsó frissítés: 2022. 02. 28.

OM-D vázak
 
ModellVerzióKiadás dátuma
OM-D E-M1X2.32022.02.28
OM-D E-M1 Mark III1.52022.02.28
OM-D E-M1 Mark II3.62022.02.28
OM-D E-M1 Mark I4.62019.02.14
OM-D E-M5 Mark III1.62022.02.28
OM-D E-M5 Mark II4.12019.01.24
OM-D E-M5 Mark I2.32018.12.18
OM-D E-M10 Mark IV1.12022.02.28
OM-D E-M10 Mark III1.22019.03.07
OM-D E-M10 Mark II1.42019.03.07
OM-D E-M10 Mark I1.42018.12.18
PEN vázak
 
ModellVerzióKiadás dátuma
PEN-F3.12019.01.24
PEN E-P71.12022.02.28
PEN E-P51.82018.12.18
PEN E-P31.62018.12.18
PEN E-P21.32013.06.12
PEN E-P11.42010.04.22
PEN E-PL91.12018.04.26
PEN E-PL81.12018.05.10
PEN E-PL71.42018.05.10
PEN E-PL61.42018.12.18
PEN E-PL51.62018.12.18
PEN E-PL31.62018.12.18
PEN E-PL21.42013.06.12
PEN E-PL11.32013.06.12
PEN E-PM21.62018.12.18
PEN E-PM11.62018.12.18
M.Zuiko objektívek
 
ModellVerzióKiadás dátuma
M.Zuiko Digital ED 7-14mm F2.8 PRO1.12015.11.26
M.Zuiko Digital ED 9-18mm F4.0-5.61.22016.02.09
M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO1.32016.11.10
M.Zuiko Digital ED 12-50mm F3.5-6.3 EZ1.42016.11.01
M.Zuiko Digital ED 12-100mm F4.0 IS PRO1.42020.08.04
M.Zuiko Digital ED 14-42mm F3.5-5.6 EZ1.22016.11.10
M.Zuiko Digital ED 14-42mm F3.5-5.6 *a1.12009.09.15
M.Zuiko Digital 14-42mm F3.5-5.6 II1.12011.07.21
M.Zuiko Digital ED 14-150mm F4.0-5.61.12011.07.21
M.Zuiko Digital ED 40-150mm F2.8 PRO1.32019.06.19
M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 Fisheye PRO1.22019.01.24
M.Zuiko Digital ED 12mm F2.01.12015.11.26
M.Zuiko Digital 17mm F1.81.12015.11.26
M.Zuiko Digital 17mm F2.81.12009.09.15
M.Zuiko Digital ED 25mm F1.2 PRO1.12019.01.24
M.Zuiko Digital 25mm F1.81.12015.11.26
M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO1.12019.01.24
M.Zuiko Digital 45mm F1.81.22015.11.26
M.Zuiko Digital ED 60mm F2.8 Macro1.22015.11.26
M.Zuiko Digital ED 75mm F1.81.22015.11.26
M.Zuiko Digital ED 300mm F4.0 IS PRO1.52019.06.19
Firmware
4/3-os vázak
 
ModellVerzióKiadás dátuma
E-51.32012.05.21
E-31.42009.04.09
E-11.52007.11.20
E-301.12009.04.02
E-5201.12008.09.30
E-5101.32008.01.29
E-5001.32007.11.20
E-4201.12008.09.30
E-4101.32007.11.20
E-3301.32007.11.20
E-3001.52007.11.20
Zuiko objektívek
 
ModellVerzióKiadás dátuma
Zuiko Digital ED 8mm F3.5 Fisheye1.12009.05.19
Zuiko Digital ED 9-18mm F4.0-5.61.12009.03.11
Zuiko Digital ED 12-60mm F2.8-4.0 SWD1.22010.09.21
Zuiko Digital 14-54mm F2.8-3.51.12004.01.28
Zuiko Digital ED 50-200mm F2.8-3.51.12004.01.28
Zuiko Digital 14-54mm F2.8-3.5 II1.12009.02.05
Zuiko Digital ED 18-180mm F3.5-6.31.22009.05.19
Zuiko Digital 25mm F2.81.22008.10.29
Zuiko Digital 35mm F3.5 Macro1.22008.10.29
Zuiko Digital ED 14-35mm F2.0 SWD1.12010.09.21
Zuiko Digital ED 14-42mm F3.5-5.61.32008.10.29
Zuiko Digital ED 35-100mm F2.01.22008.10.29
Zuiko Digital ED 40-150mm F4.0-5.61.32008.10.29
Zuiko Digital ED 50-200mm F2.8-3.5 SWD1.12010.09.21
Zuiko Digital ED 50-200mm F2.8-3.51.12004.01.28
Zuiko Digital ED 70-300mm F4.0-5.61.42012.02.16
Zuiko Digital ED 90-250mm F2.81.22009.05.19
Zuiko Digital 40-150mm F3.5-4.51.12004.12.15
Extension Tube EX-251.12004.12.15
Tele Converter EC-141.12004.12.15
Tele Converter EC-201.12007.12.19